Vraag onze makelaars in Moraira naar het huis van uw dromen en u maakt uw dromen waar.

Vraag onze makelaars in Moraira naar het huis van uw dromen en u maakt uw dromen waar.
10 mrt 2020

Als u een woning wilt kopen aan de Noordelijke Costa Blanca, neem dan contact op met CASAS AMBIENTE. Wij zijn de makelaars in Moraira die je dromen zullen waarmaken. Wij hebben een lange professionele ervaring in de onroerend goed sector, voornamelijk gericht op de verkoop van onroerend goed aan de Costa Blanca aan klanten van verschillende nationaliteiten. Wij stellen ons in uw plaats en begrijpen de zorgen die ontstaan bij de aankoop van een woning in een ander land dan het uwe met een onbekende taal, wetgeving en gebruiken. Daarom bieden wij u een volledig gepersonaliseerde en professionele aandacht. Wij beantwoorden graag uw vragen bij de aankoop van een nieuw huis in Spanje.

Moraira is een van de plaatsen in het Spaanse Middellandse Zeegebied met de grootste vraag naar onroerend goed vanwege zowel de buitengewone natuurlijke schoonheid als de belangrijke infrastructuur van hoogwaardige diensten die het biedt.

Langs de acht kilometer lange, gevarieerde kustlijn vinden we kleine droombaaitjes die ideaal zijn om te duiken en de spectaculaire zeebodem te ontdekken. Van de meest populaire zijn dit er een paar:

  • Punta Estrella
  • L'Andrago
  • La Cala
  • Cap Blanc

Tot de belangrijkste stranden behoort het paradijselijke Playa del Portet met zijn turquoise water. Een perfecte plek om te ontspannen en te zonnebaden of om plezier te hebben op een kajak- of kanotocht. Het uitgestrekte Playa de l'Ampolla is het belangrijkste strand van Moraira. Het fijne zand is perfect voor het spelen met de kleintjes in het gezin en het doorbrengen van een aangename dag aan zee.

 

Vertrouw op het professionele advies van onze deskundige makelaars in Moraira 

Het uitstekende mediterrane klimaat met milde en zonnige winters en de paradijselijke kust van Moraira met zijn rotsachtige baaien vol pijnbomen, heeft de vraag naar woningen in deze prachtige hoek van de Costa Blanca doen toenemen. Dit feit heeft de bouw van mooie en gevarieerde woonwijken bevorderd.  Onze makelaars in Moraira zijn experts die de locaties van onze eigendommen kennen en u gemakkelijk kunnen adviseren over de belangrijkste kenmerken van elke locatie. Als u een villa, appartement, bungalow, schakelwoning, grondstuk, etc. wilt kopen. CASAS AMBIENTE biedt u nieuwbouw en bestaande bouw in de belangrijkste woonwijken van Moraira: La Camarrocha, El Portet, Fanadix, Arnella, Pla del Mar, Villotel, Paichi, La Sabatera, Benimeit, Tabaira, San Jaime, ...

Wij bieden u luxe villa’s in Moraira gebouwd met topkwaliteit materialen en een panoramisch uitzicht op zee, lichte appartementen en penthouses in het centrum van de stad, schakelwoningen en bungalows in complexen met gemeenschappelijke zwembaden, enz.

 

¿Kent u ons team van makelaars in Moraira?

Als u ons team van makelaars in Moraira nog steeds niet kent, nodigen wij u uit om contact met ons op te nemen. U zult blij zijn met ons enthousiasme en onze inzet om u te dienen zoals u verdient en om te luisteren naar uw wensen voor uw nieuwe huis in Spanje. Bij CASAS AMBIENTE bieden wij u een breed scala aan after-sales en bouwdiensten aan die u helpen bij het hervormen, decoreren en inrichten van uw nieuwe woning.

Vul het contactformulier in dat op de website verschijnt of stuur ons een e-mail naar contact@casas-ambiente.com en wij nemen zo snel mogelijk contact met u op.

U kunt ons ook persoonlijk bezoeken aan Avda. de la Paz,10 Bajo - 03724 Moraira (Alicante) Spanje.


63 Gevonden woningen

-
ONLINE VIEWINGS